Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ Hedefe Gidiyor..!

0
28

YASAF Tarafından ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi..

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu(YASAF) Başkanı Zelimhan Han’ın ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret ÜNAL’ında  yer aldığı toplantıda ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” tartışıldı.
 ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” İstişare Toplantısı’nda ; Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin aşama aşama hayata geçirilmesi ve dünya ülkelerinden davet edilen temsilcilerinin de ”ORTAK HAREKET İLE EYLEM PLANI protokolü içinde yer alması için Türkiye’ye davet edilerek birlikteliğin imza ile kayıt altına alınması görüşü ağır basarken; konu ile ilgili çeşitli tanıtım  fonlarından destek ve sponsorluklar ve ağırlanma alanları ile ilgili hizmetlerin verilmesi hususunun ne şekilde planlanacağının son değerlendirilmeleri masaya yatırıldı.

Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!

Plaket takdiminde de bulunuldu…

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu’nun düzenlediği ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” konu başlıklı bilgi alışverişi toplantısına sivil toplum örgütü ve kamu temsilcilerinin önde gelen kuruluşlarından çok sayıda isimlerin yer aldığı dikkat çekerken, Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ülkemize kazandırılma gayretlerinin davetlilerde büyük heyecan yaratığı görüldü.
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu ve Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu  ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımcılar arasında yer alan AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kütahya Milletvekili  Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tuğcu ile Bolu Göynük Belediye Başkan Yardımcısı  İbrahim Türkoğlu’nun da yer aldığını ifade eden Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal yaptığı konuşmada; tüm katılımcılara destekleri için teşekkür etti.Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!
Ayrıca günün önemi ile ilgili yaptığı konuşmada Federasyonlarının üstlendiği misyona değinen Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı . Zelimhan Han ise ”DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ” sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederek ” Tüm dövüş sanatları ve antiterör federasyonu oluşturucuları olarak; vereceğimiz hizmetler ve uluslararası arenada Türkiye’ye kazandıracağımız prestiji hükümet yetkililerine de  bakanlar nezdinde anlattığımız görüşmeler olumlu yönde devam ederken; yaratığımız büyük heyecan ile TAM destek gördükdiye konuştu.
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal,Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı Sn. Zelimhan Han ve Enformasyon Medya Grubu Başkanı Sn. Remzi Ciğerli spor camiasına '' Birlikten kuvvet doğar ''mesajını EN İYİ verenlerden..
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal, Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli spor camiasına ” Birlikten kuvvet doğar ”mesajını EN İYİ verenlerden..
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ Hedefe Gidiyor..!
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal’da yaptığı konuşmada ”Cumhurbaşkanlığı’nın imzasına sunulmuş bulunulan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Birliği başvurumuz esnasında; komite çalışmalarımızın proje gelişim aşamaları konusunda hiçbir gayretten geri durmayan tüm kurucu yönetimimiz, üst düzey görüşmeler gerçekleştirerek ‘Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite’sinin Türkiye ve Dünya için önemini geçtiğimiz günlerde başta Hazine ve Maliye Bakanımıza ziyaretimiz esnasında kendisine anlatmıştık..
Ulusal ve uluslararası şampiyonluk ve başarıların ülkemiz için kazanılmasının gururunu yakın zamanda  yaşatılmasını ülkemize hediye edeceğizaçıklamalarında bulundu..Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” konu başlıklı toplantısına katılımda bulunan diğer isimler ise sırasıyla   Yusuf Sansar, Enformasyon Medya Grubu Başkanı  Remzi Ciğerli, Hayat Boyu Öğrenme Federasyonu Başkan Ercan Artan, Uluslararası Savunma Sanatları Olimpik Komitesi Genel Sekreteri Ünzüle Melisa Keç, Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi  Muharrem Keskin, Uluslararası Dedektifler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi  Halil Kurşun şeklinde oldu..
Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!
İstişare Toplantısı öncesinde bir araya gelen federasyon yönetimi yemekli bir ortamda ; Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin aşama aşama hayata geçirilmesi için ”ORTAK HAREKET İLE EYLEM PLANI”nı da görüştü..
Davetliler arasında yer alarak destek veren diğer katılımcı isimler arasında İş adamı Şaban Karaca, Teknolojik Alt Yapılar ve Bilişim Uzmanı Bayram İmre, Uluslararası Kafkas Federasyonu Başkanı Ruslan Kutaev, Milli Sporcu Murat Ali Karadağ savaş sanatı komite yönetimi olarak  ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” konu başlıklı istişare toplantısında görüşleri ile katkı sağlayanlardan oldular..
Ayrıca Yakın Savunma Defence Antiterör Uzmanı olup aynı zamanda YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal’ın yer aldığı toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Federasyonu İle Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu İŞBİRLİĞİ….

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Federasyonu ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Yönetim Binası Açılışı ve GÜÇ BİRLİĞİ Anlaşması..!

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Yakın Savunma Federasyonu Genel Sekreteri olup aynı zamanda Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal’nda yer alarak Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun merkez yönetim binası açılışına katılan spor sektörü tüm kamu kurum- kuruluş temsilcileri  GÜÇ BİRLİĞİ toplantısında bir araya geldiler.
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu'nun merkez ofis açılışına katılan spor sektörü kamu kurum- kuruluş temsilcileri  GÜÇBİRLİĞİ toplantısında bir araya geldiler.
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’un merkez ofis açılışına katılan spor sektörü kamu kurum- kuruluş temsilcileri  GÜÇ BİRLİĞİ toplantısında bir araya geldiler.
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal’ın yer aldığı toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal’ın da yer aldığı açılışlı  toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi  Muharrem Keskin’in özverili çalışmaları ve destekleri nedeniyle Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından PLAKETİ taktim edilirken..
Kısa adı YASAF olan ( YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu ) sivil toplum     örgütü birlikteliğinde düzenlenen Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun yönetim merkezinin açılış törenine çok sayıda davetlinin katıldığı görüldü.

Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr. Erdal KARADAĞ tarafından da imzalanan protokol ile GÜÇ BİRLİĞİ oluşturuldu..YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr. Erdal KARADAĞ tarafından İŞBİRLİĞİ KARARI imza altına alınmış oldu…

Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli, Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi çalışmalarının oluşum sürecinde Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal’ın etkinlik programlarında devamlı yer alarak DESTEK veren bir medya mensubu olarak dikkat çekiyor..
Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli, Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi çalışmalarının oluşum sürecinde Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal’ın etkinlik programlarında devamlı yer alarak DESTEK veren bir medya mensubu olarak dikkat çekiyor..

Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Sn. Muharrem Keskin'in özverili çabası ile de büyük yol kateden Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu başarılı adımlarla misyonuna uygun büyümeye devam ediyor..
Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi  Muharrem Keskin’in özverili çabası ile de büyük yol kateden Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu başarılı adımlarla misyonuna uygun olarak hizmetlerine devam ediyor..
Spor ile beraber bağımlı toplum bireylerinin bir araya getirilip buluşturularak, toplumsal bir misyona ev sahipliği yapmak için  her iki kuruluş tarafından bir protokol YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr. Erdal KARADAĞ tarafından imza altına alındı..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal'ın baştan sona kadar federasyonun yapılanmasında yer alıp büyük bir özveri ile başarısı için mücadele eden Uluslararası Savunma Sanatları Olimpik Komitesi Genel Sekreteri Sn. Ünzüle Melisa Keç'e plaketini taktim ederken..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal’ın baştan sona kadar federasyonun yapılanmasında yer alıp büyük bir özveri ile başarısı için mücadele eden Uluslararası Savunma Sanatları Olimpik Komitesi Genel Sekreteri Sn. Ünzüle Melisa Keç’e plaketini taktim ederken..
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ, federasyon merkez yönetim binasının açılışında ve imza töreninde bulunarak yer alarak destek veren Enformasyon Medya Yönetim Kurulu Bşkanı Remzi CİĞERLİ'ye plaketini taktim ederken..
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ, federasyon merkez yönetim binasının açılışında ve imza töreninde bulunarak  destek veren Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Remzi CİĞERLİ’ye plaketini taktim ederken..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz