Türk Karaciğer Vakfı’ndan Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için “Üç Maymun” etkinliği

0
205

Türk Karaciğer Vakfı(tkcv)

AMACIMIZ:
Vakfımız, tüm karaciğer hastalıkları hakkında toplumu bilgilendirme hizmeti vermektedir.
Türk Karaciğer Vakfı (TKCV) 1992 yılından itibaren, başta hepatit olmak üzere tüm karaciğer hastalıkları, karaciğer sirozu, karaciğer kanseri , alkole bağlı karaciğer bozuklukları ve karaciğer yağlanmasının tanımı ve tedavisi; karaciğer nakli, hepatit aşıları hakkında hasta, hasta yakınları, ve ilgilenenleri bilgilendirme, bilinçlendirme ve yönlendirme hizmeti veren bir kuruluştur.

 

Türk Karaciğer Vakfı’ndan Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için “Üç Maymun” etkinliği..

Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için “Üç Maymun” etkinliği, 4 Sivil Toplum Örgütü işbirliği ile Taksim’de gerçekleşti.

 

Türk Karaciğer Vakfı'ndan Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için "Üç Maymun" etkinliği Türk Karaciğer Vakfı'ndan Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için "Üç Maymun" etkinliği Türk Karaciğer Vakfı'ndan Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için "Üç Maymun" etkinliği Türk Karaciğer Vakfı'ndan Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için "Üç Maymun" etkinliği

İHMAL ETMEYİN: Karaciğer sirozu ve/veya kansere ilerlemiş hastalarda tipik hikaye 5-10 yıl hatta daha uzun süre doktor kontrolüne gitmemiş olmaktır. Düzenli doktor takibi ve erken tedavi ile hastalığın siroza ve kansere ilerlemesi önlenebilir.

Türk Karaciğer Vakfı'ndan Hepatite karşı bilgilendirme ve farkındalık için "Üç Maymun" etkinliği

Türk Karaciğer Hakkında
Başta HEPATİTLER ( B – C ) olmak üzere tüm Karaciğer Hastalıkları hakkında, tüm toplumu; Bilgilendirme – Bilinçlendirme – Yönlendirme Vakıf Başkanı : Prof.Dr.Yılmaz Çakaloğlu 2. Bşk.: Dr.Necmi Sınanmış Üyeler: Prof.Dr.Levent Erdem – Dr.Karabet Yayla – Uzm.Dr.Koray Tuncer – Dr.Hilal Ünalmış Duda – Yrd.Doç.Emre Ertan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz