MİSTAV İLAÇ’ın kurucusu Değerli İnsan Konuralp ÖZÇELİK Vefat Etti.

0
235
Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kurmuştu.
Ankara’da Mistav İlaç'ı yine kendisi gibi Veteriner Hekim olan eşi Hande Özçelik ile kurdu..

MİSTAV İLAÇ’ın kurucusu Değerli İnsan Konuralp ÖZÇELİK Vefat Etti..

Türkiye Hayvancılık Sektörünün ACI KAYIBI..

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezunu olup sahada çeşitli deneyimlerden sonra, 1992 yılında Türk tavukçuluk sektöründe faaliyet göstermek üzere Ankara’da Mistav İlaç‘ı yine kendisi gibi Veteriner Hekim olan eşi Hande Özçelik ile kurarak  bugüne dek gösterdiği gelişim çizgisiyle sektörün önemli aktörlerinden biri haline getiren değerli sektör bireyi Veteriner Hekim Konuralp ÖZÇELİK vefat etti..

Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kurmuştu..

30 yıla yakın bir zamandır sektöre kattıkları değer ile de taktir edilen MİSTAV iLAÇ ve yönetiminde Genel Müdür olarak görevini sürdüren Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kuran bir kişilik olarak anılıyordu.

Ticari ve insani ilişkilerde de aileleşen MİSTAV..

Türkiye hayvancılık sektörüne yayınladığı ANİMAL Hayvancılık Dergisi, VETERİNER Market Dergisi, Hayvancılık Haber portalı ve diğer Enformasyon Medya Grubu yayınları olarak gelişimlerini yakından takip ettiğimiz MİSTAV İlaç ve yönetim birimleri bugüne dek kurdukları ticari ve insani ilişkilerde bizler ile de bir aile gibi olmuş ve gönlümüzde yer edinmiş değerler arasında yer almakta..
Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kurmuştu.
Ankara’da Mistav İlaç’ı yine kendisi gibi Veteriner Hekim olan eşi Hande Özçelik ile kurdu..

Çok büyük üzüntü içerisindeyiz..

Konuralp ÖZÇELİK’in bu ani kaybından dolayı büyük üzüntü duyan sektör bireyleri ve aile yakınları gibi bizlerde çok büyük üzüntü içerisindeyiz..
Konuralp ÖZÇELİK için, Allah Rahmet Eylesin, mekanı cennet olsun dileğinde bulunurken;
Başta sevgili eşi Hande ÖZÇELİK ve değerli kızları Öykü ÖZÇELİK olmak üzere tüm ailesine, sektör ve meslek camiasına da ayrıca baş sağlığı diliyoruz.
MİSTAV İLAÇ’ın Kurucusu
Veteriner Hekim Konuralp ÖZÇELİK Kimdir..?

Babadan oğula veteriner hekim  bir ailenin çocuğu olup; eşi de Veteriner Hekim Hande Özçelik olan ve birlikte 1992 yılında Türk tavukçuluk sektöründe faaliyet göstermek üzere Ankara’da Mistav İlaç’ı kuran 1960 doğumlu Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu Mistav İlaç Genel Müdürü Veteriner Hekim Konuralp Özçelik yaşamını  yitirdi

Türkiye ekonomisine iş-istihdam ve kaynak yarattılar..

Sektörün de yakından tanıdığı gibi Ankara’da oturan ve Ardahanlı bir ailenin çocuğu olarak veteriner ilaçları konusunda saha uzmanlığı ve girişimcilikleri ile tanınan Veteriner Hekim Konuralp Özçelik ve Veteriner Hekim Hande Özçelik; mesleki alanlarında  bir de fabrika kurarak Türkiye ekonomisine iş-istihdam ve kaynak yaratarak taktir edilme başarısına sahip olabilen ender isimlerden olanlardan..

Ankara merkezli iş yaşamında 60 yaşında zamansız hayatını kaybeden Ardahan’ın Hanak ilçesine bağlı Baştoklu köylü (Yukarı Dikkan)’lı olduğu bilgisi de verilen ve memleketi Ardahan’da da kaybından dolayı büyük üzüntü duyulan Veteriner Hekim Konuralp Özçelik  erken kaybı ile hitap ettiği sektörde de çok büyük üzüntülere sebep oldu.
Eşi Veteriner hekim Hande ÖZÇELİK ve Avukat kızı Öykü ÖZÇELİK ile mutlu bir aile yaşamı da olan Veteriner Hekim Konuralp ÖZÇELİK geride derin bir üzüntü bıraktı.
Eşi Veteriner Hekim Hande ÖZÇELİK ve avukat kızı Öykü ÖZÇELİK ile mutlu bir aile yaşamı da olan Veteriner Hekim Konuralp ÖZÇELİK geride derin bir üzüntü bıraktı.
İyi bir yüzme sporcusuydu…
Bakıldığında,1977 yılında CHP’den Milletvekili aday adayı olan Ardahanlı Veteriner Hekimlerden  Binali Özçelik‘in veteriner hekim oğlu olan ve iyi bir yüzme sporcusu olduğu da ifade edilen Konuralp Özçelik‘in yine kendisi gibi bir yüzme sporcusu olup, Mistav ilaç Dış Ticaret Müdurlüğü görevini de sürdüren ve Avukatta olan Öykü Özcelik isimli bir de ķizları var..
30 yıla yakın bir zamandır sektöre kattıkları değer ile de taktir edilen MİSTAV iLAÇ ve yönetiminde Genel Müdür olarak görevini sürdüren Konuralp ÖZÇELİK; tüm sektör ve çevresinde beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kuran bir kişilik olarak tanınıyordu.  Merih ve  Doç Dr.Nalan Gülşen Özçelik Ünal adlarında kardeşleri olduğu da ifade edilen Veteriner Hekim Konuralp Özçelik yine tanımlandığı gibi beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kuran bir kişilik olarak daima aklımızda, kalbimizde ve anılarımızda hatırasıyla yaşayacak.., Mekanı cennet olsun,inşallah..
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz