Artık Boluspor’un ismi Beypiliç BOLUSPOR oluyor..!

0
106

Artık Boluspor’un ismi Beypiliç BOLUSPOR oluyor..!

Beypiliç’in, TFF 1. Lig takımlarından Boluspor’a isim sponsorluğu belli oldu. 2020/2021 sezonunda TFF 1. Lig takımı Boluspor’un ismi Beypiliç Boluspor olarak anılacak artık..Beypiliç’in, Boluspor kulübü ekibine yaklaşık 4 milyon TL ücret ödeyeceği ifade ediliyor.. 

Artık Boluspor’un ismi Beypiliç BOLUSPOR oldu..!

Kırmızı-beyazlı renkli BOLUSPOR takımının sahaya Beypiliç Boluspor adıyla çıkması ve maddi -manevi bir destek ile Türk gıda endüstrisinde başarılarıyla kendini kanıtlamış BEYPİLİÇ gibi bir sponsora kavuşması taraftarların ortak sevinci olacak şeklinde ediliyor

​Kırmızı-beyazlı takım yıllar sonra yeni yönetimiyle önemli işler yapmaya devam ediyor. Boluspor tarihinde ilk defa bir firmayla isim sponsorluğu anlaşması yaptı. Boluspor Kulübü yıllardır Bolu Atatürk Stadyumu’na reklam veren Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan Beypiliç ile anlaştı.

Artık Boluspor’un ismi Beypiliç BOLUSPOR oldu..!

Ulusal yayın yapan AJanspor’da çıkan habere göre , 2020/2021 sezonunda TFF 1. Lig takımı Boluspor’un ismi Beypiliç Boluspor olacak. Beypiliç, Bolu ekibine yaklaşık 4 milyon TL ücret ödeyecek. Bundan yıllar önce Mudurnu Tavukçuluk firması da Boluspor’a isim sponsoru olmak istemiş ancak camia büyük tepki verince bu durum gerçekleşmemişti.Ancak görülüyor ki, Kırmızı-beyaz renkli BOLUSPOR takımının sahaya Beypiliç Boluspor adıyla çıkması ve maddi -manevi bir destek ile Türk gıda endüstrisinde başarılarıyla kendini kanıtlamış BEYPİLİÇ gibi bir sponsora kavuşması taraftarların ortak sevinci olacak şeklinde  ifade ediliyor.

Beypiliç Boluspor’a isim sponsoru oluyor. İş sadece imzalara kaldı.

Hamdi Tanrıkulu:”Biz bu memleketin sevdalısıyız. Bolu içinde Boluspor içinde elmizden ne gelirse yapmaya hazırız..
Artık Boluspor’un ismi Beypiliç BOLUSPOR oldu..!
Konu ile ilgili Bolu gazetesi editörü Caner Güngör’e konuşan Beypiliç’in ortaklarından ve yönetim kurulu üyesi Hamdi Tanrıkulu, “Biz bu memleketin sevdalısıyız. Bolu içinde Boluspor içinde elmizden ne gelirse yapmaya hazırız. İlimizin göz bebeği Bolusporumuza isim sponsoru olacağımız doğrudur. İş sadece imzalara kaldı. İnşallah hayırlı uğurlu olur” diye konuştuğu ifade ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz